Przejdź do treści

Intencje Łękawica

XI NIEDZIELA ZWYKŁA     18 - 24 CZERWIEC - 2018 

INTENCJE MSZALNE

 

 

 

 

Poniedziałek  18.06.2018 r.

6.30     I Za + Beatę Mieszczak

            II Za + Sławomira Kasperka

18.00   Za + Jana Słonkę

 

Wtorek 19.06.2018 r.  

6.30     I Za + Beatę Mieszczak

            II Za + Urszulę Mieszczak-Biegun

15.00   W intencji uczniów klas III Gimnazjum

18.00   Za + Wojciecha Mieszczaka w 7 r. śm.

           

Środa 20.06.2018 r.

6.30     I Za + Helenę Barcik

            II Za + Annę Ścieszka

          III Za + Krystynę Dąbkowską

18.00   O bł. Boże dla rodzin z trzeciego ołtarza Bożego Ciała

           

Czwartek 21.06.2018 r. Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika;

6.30     I Za + Bogusława Stanaszka

            II Za + Sławomira Kasperka

18.00   I Za ++ Anielę Gąsiorek z mężem Józefem w r. śm.

            II Msza na zakończenie roku szkolnego – w intencji uczniów, nauczycieli, katechetów

 

 

Piątek 22.06.2018r.

6.30     I Za + Helenę Barcik

            II Za ++ Annę Ścieszka w 2 r. śm. z mężem Stanisławem

18.00   Za + Bożenę Barglik

 

Sobota 23.06.2018 r.

6.30     I O bł. Boże w 18 r. ur. Wojciecha

            II Za + Bożenę Barglik

18.00   Za ++ Lesława Posobiec z bratem, siostrami, rodzicami

 

Niedziela 24.06.2018 r.  

7.00     Za + Bożenę Barglik

9.00     Za ++ Janinę i Józefa Siwek z rodzicami

11.00   Msza św.

17.00   Za + Władysławę Mika z o. Józefem

 

 

X NIEDZIELA ZWYKŁA     11 - 17 CZERWIEC - 2018 

INTENCJE MSZALNE

 

 

Poniedziałek  11.06.2018 r.  Wspomnienie św. Barnaby, apostoła;

6.30     I Za + Beatę Mieszczak

             II Za + Sławomira Kasperka

18.00   Za ++ Czesława i Henryka Biegun

 

Wtorek 12.06.2018 r.  

6.30     I Za + Beatę Mieszczak

             II Za + Monikę Wróbel

18.00   Za + Sławomira Kasperka

           

Środa 13.06.2018 r. Wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera;

6.30     I Za + Sławomira Kasperka

             II Za + Marian Krajcarz

18.00   Za + Stanisława Papiernika z żoną Janiną

           

Czwartek 14.06.2018 r. Wspomnienie bł. Michała Kozala, bp i meczennika;

6.30     I Za + Janinę Gawron

             II Za + Sławomira Kasperka

18.00   I Za ++ Edwarda Raczka z rodzicami

           

Piątek 15.06.2018 r.

6.30     I Za + Renatę Rodak

             II Za + Sławomira Kasperka

18.00   Za ++ Janinę i Stanisława Papiernik

 

Sobota 16.06.2018 r.

6.30     I Za+ Beatę Mieszczak

             II Za ++ Wiktorię Wielgus z mężem w r. śm.

18.00   Za ++ Jana i Kazimierę Mieszczak

 

Niedziela 17.06.2018 r.  

7.00     Za ++ Marię Hankus w r. śm. z ,ężem Władysławem i teściami

9.00     Za + Jacka Kasperka w 6 r. śm.

11.00   Za + Annę Hulka w 9 r. śm.

17.00   Za ++ Jana Uję z żoną Genowefą i synem Wiesławem

 

 

 

IX NIEDZIELA ZWYKŁA     04 - 10 CZERWIEC - 2018 

INTENCJE MSZALNE

 

 

 

Poniedziałek  04.06.2018 r. 

6.30     I Za + Beatę Mieszczak

             II O zdrowie i bł. Boże dla Bożeny

18.00   Za ++ Stefana Kolonko z żoną Rozalią w r. śm.

 

Wtorek 05.06.2018 r.  

6.30     I Za + Beatę Mieszczak

             II Za + Leona Rodaka 

18.00  Za ++ Karola i Franciszkę Kolonko, Józefa i Stanisławę Raczek, Bolesława i Lucynę Caputa

             II Za + Krystynę Łopatka w 4 r. śm.

           

Środa 06.06.2018 r.

6.30     I Za + Sławomira Kasperka

             II Za + Barbarę Jakubiec

18.00   Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże w 18 r. ur. Anety

           

Czwartek 07.06.2018 r. Wspomnienie bł. Michała i Zbigniewa

6.30     I O umocnienie w wierze i opiekę Ducha św.

             II Za ++ Bronisławę Kania z mężem i synem

18.00   I Za ++ Leokadię i Józefa Okrzeski

             II Za + Helenę Rus

           

Piątek 08.06.2018 r.  Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

6.30     I Za + Beatę Mieszczak

             II Za + Wiktorię Okrzesik

18.00   Za + Bronisława Marszałka w 3 r. śm.

 

Sobota 09.06.2018 r.  Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

6.30     I Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże w 18 r. ur. Izabeli

             II Za + Sławomira Kasperka

19.00   Za + Władysława Marszałka w r. śm.

 

Niedziela 10.06.2018 r.  

7.00     Za ++ Anielę Walaszek z mężem i rodzicami w r. śm.

9.00     Za + Władysława Talika

11.00   Msza św.

17.00   Za + Marię i Władysława Mieszczak

 

 

 

NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIĘTEJ     28 MAJ - 03 CZERWIEC - 2018 

INTENCJE MSZALNE

 

 

Poniedziałek  28.05.2018 r. 

6.30     I Za + Stefanię Gąsiorek

             II Za + Czesława Kasperka

18.00   I W intencji OJCZYZNY

             II Za ++ Franciszka Luber z żoną Anną

 

Wtorek 29.05.2018 r.  Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy

6.30     I Za + Beatę Mieszczak

            II Za + Witolda Baruciaka 

18.00   I Za + Czesława Kasperka

           

Środa 30.05.2018 r. Wspomnienie św. Jana Sarkandra, męczennika

6.30     I Za + Czesława Kasperka

             II Za + Adama Jagosza

18.00   Za + Edwarda Mrózka

           

Czwartek 31.05.2018 r. UROCZYSTOŚĆ Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

7.00     Za ++ Władysława Skalskiego z żoną Marią, córką i synem

9.00     O bł. Boże i urodzaje dla całej Parafii od mieszkańców Kocierza

11.00   Msza św.

17.00   Za + Czesława Kasperka

           

Piątek 01.06.2018 r.   Wspomnienie św. Justyna, męczennika / I Piątek miesiąca

6.30     I Za ++ Józefa Rusa z żoną, dwiema córkami i zięciem

            II Za + Zygmunta Lichorobiec w r. śm

18.00   Za + Bronisława Marszałka w 3 r. śm.

 

Sobota 02.06.2018 r.  I Sobota miesiąca

6.30     I O zdrowie i bł. Boże dla Marzeny i Adama w 13 r. ślubu

            II Za ++ Władysława Skalskiego z żoną i dziećmi

18.00   Za + Jana Wątrobę

 

Niedziela 03.06.2018 r.  

7.00     Za ++ Władysławę Kania z mężem Bronisławem

9.00     Za ++ Jana i Marię Wawak

11.00   Za + Józefa Mydlarza

17.00   Za + Józefa Zawiłę w r. śm.

 

 

 

 

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO     21 - 27 MAJ - 2018 

INTENCJE MSZALNE

 

 

2018-05-21

 

Poniedziałek   Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła

07:00

Za + Kazimierza Kupczaka

09:00

Za + Władysława Talika

16:00

Za + Cecylię Mieszczak

18:00

 

Za + Stanisława Tomiczka

 

2018-05-22

Wtorek

06:30

I Za + Władysława Mrózka w r. śm.
II Za ++ Marię Okrzesik z mężem Janem

18:00

I Za + Mieczysława Romana

II Za ++ Franciszka Piętka w r. śm. z synem Włodzimierzem

 

2018-05-23

Środa

 

06:30

I Za + Pawła Micorka

II Za ++ Józefa Tomaszka z żoną Marceliną

 

18:00

 

 

Za + Z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze i zdrowie dla Pawła

 

 

2018-05-24

Czwartek    Święto ku czci Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

06:30

I Za + Beatę Mieszczak

II Za ++ Ignacego Satławę z żoną i jego rodzicami

III Za + Kazimierza Kupczaka

18:00

Za ++ Jana i Zdzisławę Okrzesik

 

2018-05-25

Piątek

06:30

I Za + Helenę Tomaszek z mężem Andrzejem
II Za + Franciszka Walaszka

18:00

 

Za + Kazimierza Kupczaka

 

2018-05-26

Sobota  Wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera

06:30

I Za + Władysława Talika z córką Renatą
II Za + Kazimierza Kupczaka

18:00

Za + Zofię Barcik

 

2018-05-27

Niedziela   UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

07:00

Za + Janinę Cebrat

09:00

Za ++ Kazimierę Biernat z mężem Władysławem

11:00

O bł. Boże dla Piotra w 1 r. ur.

17:00

O zdrowie i bł. Boże dla mamy Joanny

 

VI NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO     14 - 20 MAJ - 2018 

INTENCJE MSZALNE

 

 

Poniedziałek  14.05.2018 r.  Święto św. Macieja, apostoła

6.30     I Za + Beatę Mieszczak

            II Za + Mirosława Guta

18.00   Za ++ Jana Słonkę w r. śm. z żoną, synem, córkami

 

Wtorek 15.05.2018 r.

6.30     I Za + Renatę Rodak

            II Za + Helenę Rus

18.00   Za + Mirosława Guta

           

Środa 16.05.2018 r. Święto św. Andrzeja Boboli, patrona polski

6.30     I Za + Edwarda Syptę

            II Za + Mariana Krajcarza

18.00   Za + Władysława Talika

           

Czwartek 17.05.2018 r.

7.00     I Za ++ z gr. sprzątającej od Słonki do Rodaka

            II Za + Edwarda Syptę

18.00   Za + Władysława Talika

           

Piątek 18.05.2018 r.   

6.30     I Za + Władysława Talika

            II Za + Edwarda Syptę

18.00   Za + Józefa Rusa w 2 r. śm.

 

Sobota 19.05.2018 r.  

6.30     I Za + Beatę Mieszczak oraz o bł. Boże i potrzebne łaski dla rodziny

            II Za + Wiktorię Okrzesik

18.00   Za + Józefa Rusa w 2 r. śm.

 

Niedziela 20.05.2018 r.  Niedziela Zesłania Ducha Świętego

7.00     Za + Romana Cholewkę

9.00     Za + Józefa Rusa w 2 r. śm.

11.00   Za + Stanisławę Magiera w r. śm.

17.00   Za + Władysława Mrózka w r. śm.

 

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA     07 - 13 MAJ - 2018 

INTENCJE MSZALNE

 

 

Poniedziałek  07.05.2018 r. 

6.30     I Za + Helenę Barcik

             II Za + Aleksandrę Pal

18.00   Za + Franciszka Walaszka

 

Wtorek 08.05.2018 r. Uroczystość św. Stanisława, bp i męczennika

6.30     I Za + Franciszka Walaszka

             II Za ++ Stanisława Rodaka z chrzestną Heleną z Ojcem i teściem

18.00   Za ++ Józefa Rusa z synem Bogdanem

           

Środa 09.05.2018 r.

6.30     I Za + Olgę Raczek

             II Za ++ Władysława Tomiczka z żoną Katarzyną

18.00   Za + Franciszka Walaszka w 2 r. śm.

           

Czwartek 10.05.2018 r.

7.00     I Za + Ryszarda Niewiarę

            II Za + Zofię Kasperek

18.00   Za ++ Marię i Jana Rus

           

Piątek 11.05.2018 r.   

6.30     I Za + Władysława Talika

            II Za + Stanisława Tomiczka

18.00   Za + Franciszka Walaszka w 2 r. śm.

 

Sobota 12.05.2018 r.  

6.30     I Za + Bronisławę Budzińską

             II Za + Zofię Kasperek

18.00   Za ++ Jana Magierę z rodzicami i teściami

 

Niedziela 13.05.2018 r.  Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego

7.00     Za ++ Stefanie Bistyga z mężem Michałem i synem Stanisławem

9.00     Za ++ Stefana Talika w 18 r. śm.  z żona Anną

11.00   Msza św.

17.00   Za ++ Joannę Kręcina z synem Zygmuntem

 

 

 

V NIEDZIELA WIELKANOCNA     30 KWIECIEŃ - 06 MAJ - 2018 

INTENCJE MSZALNE

 

 

Poniedziałek  30.04.2018 r. 

6.30     I Za + Władysława Talika

            II Za + Czesława Rusa

            III Za + Barbarę Jakubiec

18.00   I W intencji OJCZYZNY

             II Z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Anny i Mariana w 45 r. ślubu

            III Za ++ Adama Mrózka z rodzicami i teściami

 

Wtorek 01.05.2018 r. Wspomnienie św. Antoniego, bp i doktora Kościoła

6.30     I Za ++ Annę Rus  mężem Władysławem w r. śm,

            II Za + Anielę Kurowską

18.00   I Za ++ Stanisława Wróbla z 2 żonami i rodzicami

            II w intencji dzieci obchodzących I r. komunii św.

           

Środa 02.05.2018 r.

6.30     I Za + Władysława Talika

             II Za + Farnciszka Bieguna w 2 r. śm.

            III Za ++ Stanisławę Lejawą z mężem Czesławem rodzicami, rodzeństwem

18.00   I Za ++ Wojciecha Raczka z żoną Marią w r. śm.

            II Za + Witolda Baruciaka

           

Czwartek 03.05.2018 r. UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOEWJ POLSKI

7.00     Za + Mariana Krajcarza

9.00     W intencji OJCZYZNY

11.00   Za + Edmunda Mrózka

17.00   Za + Franciszka Bieguna

           

Piątek 04.05.2018 r.   Wspomnienie św. Floriana / I Piątek miesiąca

6.30     I Za + Władysławę Małysiak

            II Za ++ Józefa Walaszka z żoną w r. śm.

            III Za + Marię Tomaszek

18.00   Za + Bronisława Barglika

 

Sobota 05.05.2018 r.  I Sobota miesiąca

6.30     I Za ++ Stanisławę Duda z mężem

II Za ++ Zbigniewa Dybek z rodzicami

18.00   Za + Jana Chudego w 21 r. śm.

 

Niedziela 06.05.2018 r.  

7.00     Za ++ Anielę Rus z mężem z synem Edwardem i rodzicami

9.00     O zdrowie i bł. Boże

11.00   W intencji dzieci I komunijnych

17.00   Za + Olgę Raczek

 

 

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA    23 - 29 KWIECIEŃ - 2018 

INTENCJE MSZALNE

 

 

 

Poniedziałek  23.04.2018 r.  Uroczystość Św. Wojciecha, bp i męczennika, głównego Patrona Polski

6.30     I Za + Agnieszkę Słonka

            II Za + Helenę Słonka

18.00   I W pewnej intencji

            II Za ++ Józefa Orskiego z córką Anną

 

Wtorek 24.04.2018 r.

6.30     I Za + Władysława Talika

             II O bł. Boże, opiekę MB w 60 r. urodzin Andrzeja

18.00   I Za + Beatę Mieszczak

             II Za + Stanisława Pękala

           

Środa 25.04.2018 r. Święto Św. Marka Ewangelisty

6.30     I Za + Stefanię Rus

            II Za + Barbarę Jakubiec

18.00   Za + Tadeusza Talika w r. śm.

           

Czwartek 26.04.2018 r.

6.30     I Za + Tadeusza Rodaka w 13 r. śm.

            II Za + Małgorzatę Misik

18.00   Za ++ Władysława Talika z córką Renatą

           

Piątek 27.04.2018 r.   

6.30     I Za ++ Jana Rodaka w 11 r. śm. z żoną Teofilą

            II Za + Melanię Rodak

18.00   Za + Helenę Gacek w r. śm.

 

Sobota 28.04.2018 r.

6.30     I Za + Władysława Talika

             II Za + Czesława Rusa

18.00   Za + Zofię Marszałek w r. śm.

 

Niedziela 29.04.2018 r.  

7.00     Za + Czesława Rusa

9.00     Za + Edwarda Mrózka w  r. śm.

11.00   Za + Stanisława Kołodzieja w 15 r. śm.

17.00   Za + Edwarda Mrózka

 

 

III NIEDZIELA WIELKANOCNA    16 - 22 KWIECIEŃ - 2018 

INTENCJE MSZALNE

 

 

Poniedziałek  16.04.2018 r. 

6.30     I Za + Agnieszkę Słonka

            II Za + Teofilę Mrózek

18.00   Za ++ Ernest Sroka z żoną Lidią z rodzicami

 

Wtorek 17.04.2018 r.

6.30     I Za + Agnieszkę Słonka

            II Za + Floriana Mieszczaka

18.00   Za ++ Annę Bieniek z mężem Ignacym z dziećmi i wnukiem Wiesławem

           

Środa 18.04.2018 r.

6.30     I Za + Janinę Raczek

            II Za ++ Mariannę Stachura z mężem Michałem

18.00   Za + Agnieszkę Słonka

           

Czwartek 19.04.2018 r.

6.30     I Za + Weronikę Raczek w r. śm.

            II Za + Helenę Słonka

18.00   Za ++ Rudolfa i Stanisławę Satława z wnuczką Gabrielą

           

Piątek 20.04.2018 r.   

6.30     I Za ++ Helenę Siwek z mężem i synową

            II Za ++ Weronikę i Michała Raczek z dwoma synami

18.00   Za + Janusz Gradek w 19 r. śm.

 

Sobota 21.04.2018 r.

6.30     I Za + Janusza Gradka

            II Za ++ Helenę Siwek z mężem i synową

18.00   Za + Alicję Rus

 

Niedziela 22.04.2018 r.  

7.00     Za ++ Magdalenę i Władysława Rodak z córką, zięciem, synami

9.00     Za + Annę Kruczyńską w 3 r. śm.

11.00   Za + Renatę Rodak

17.00   W intencji Łukasza z ok. 18 r. ur o zdrowie, dary Ducha św. i bł. Boże

 

 

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO    09 - 15 KWIECIEŃ - 2018 

INTENCJE MSZALNE

 

 

Poniedziałek  09.04.2018 r. 

6.30     I Za + Agnieszkę Słonka

            II Za + Tadeusza Syptę

            III Za + Mariana Krajcarza

18.00   I Za + Helenę Słonka z rodzicami

            II W 18 r. ur. o zdrowie, opiekę MB, dary Ducha św. dla Michała

 

Wtorek 10.04.2018 r.

6.30     I Za + Agnieszkę Słonka

            II Za + Helenę Rus

18.00   Za + Stanisławę Biegun

           

Środa 11.04.2018 r.

6.30     I Za + Agnieszkę Słonka

            II Za + Tadeusza Syptę

            III O zdrowie i bł. Boże w rodzinach od gr. sprzątającej od Talika do Satławy

18.00   Za + Jana Cebrata w 8 r. śm.

           

Czwartek 12.04.2018 r.

6.30     I Za + Michała Krajcarza

            II Za + Marię Gąsiorek

18.00   Za + Agnieszkę Słonka

           

Piątek 13.04.2018 r.   

6.30     I Za + Agnieszkę Słonka

            II Za + Witolda Baruciaka

18.00   Za ++ Józefa Mieszczaka z żoną Anną

 

Sobota 14.04.2018 r.

6.30     I Za + Agnieszkę Słonka

            II Za + Józefa Pochopienia

18.00   I Za + Ryszarda Rusa

            II Za ++ Krystynę i Stanisława Białek

 

Niedziela 15.04.2018 r.  

7.00     Za + Władysława Mrózka w r. śm.

9.00     Za + Marię Bylica

11.00   Za + Renatę Rodak

17.00   Za ++ Michalinę Połaciak w 13 r. śm. z mężem Janem

 

 

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO    01 - 08 KWIECIEŃ - 2018 

INTENCJE MSZALNE

 

 

Poniedziałek  02.04.2018 r.  PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

7.00     Za ++ Helenę i Feliksa Rodak w r. śm.

9.00     Za + Józefa Siwka w r. śm.

11.00   Z podziękowaniem Panu Bogu za przeżyte 80 lat z prośbą o bł. Boże na dalsze lata życia

17.00   Za + Romana Bryję w 4 r. śm.

 

Wtorek 03.04.2018 r.

6.30     I W pewnej intencji

            II O bł. Boże dla Łukasza, Agnieszki, Zuzi

18.00   Za ++ Mariannę Mieszczak z mężem i rodzicami

           

Środa 04.04.2018 r.

6.30     Za + Franciszka Stokłosę w 6 r. śm.

18.00   Za ++ Helenę i Feliksa Rodaka

           

Czwartek 05.04.2018 r.

6.30     Za + Bronisława Bieniek

18.00   I Za + Mariannę Bulik

            II Za + Janinę Gałuszka w 9 r. śm.

 

Piątek 06.04.2018 r.   

6.30     I Za ++ Józefa i Anielę Gąsiorek

            II Za ++ Wandę i Mieczysława Piecuch

18.00   O bł. Boże dla rodzin z gr. sprzątającej od Mrózka pod Konuskę

 

Sobota 07.04.2018 r.

6.30     I Za ++ Marię Luber z mężem i dziećmi

            II Za ++ Adama Mrózka z rodzicami i rodzeństwem

18.00   O bł. Boże i zdrowie w 90 r. urodzin Anny Raczek

 

Niedziela 08.04.2018 r.  NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

6.00     Za ++ Władysława Hankusa w r. śm. z żoną Marią, rodzicami

9.00     Za ++ Franciszkę Sewera z mężem Władysławem

11.00   O bł. Boże dla Alicji w 1 r. urodzin

17.00   Za ++ Józefa Rusa z synem Bogdanem

 

 

NIEDZIELA PALMOWA   26 Marzec - 01 KWIECIEŃ 2018 

INTENCJE MSZALNE

 

 

 

Poniedziałek  26.03.2018 r.  WIELKI PONIEDZIAŁEK

6.30     I Za ++ Władysława Talika z córką Renatą

            II Za + Dariusza Kokoszkę

            III Za + Helenę Rus

18.00   I W intencji Ojczyzny

           II Za ++ Józefa, Janinę Mieszczak

 

Wtorek 27.03.2018 r. WIELKI WTOREK

6.30     I Za + Marię Mrózek

            II Za + Marian Krajcarza

18.00   Za + Jana Rodaka z rodzicami

           

Środa 28.03.2018 r.  WIELKA ŚRODA

6.30     I Za + Feliksa Raczka

            II O bł. Boże i potrzebne łaski dla Anieli

18.00   Za ++ Feliksa i Helenę Rodak

           

Czwartek 29.03.2018 r.    WIELKI CZWARTEK – Msza Wieczerzy Pańskiej

18.00   I W pewnej intencji

            II Za + Adama Mrózka

            III Za + Julina Uję

 

Piątek 30.03.2018 r.    WIELKI PIĄTEK

 

18.00   CEREMONIA WIELKIEGO PIĄTKU

 

Sobota 31.03.2018 r. WIELKA SOBOTA

18.00   I Za + Krystynę Bukowczan w 5 r. śm.

            II Za ++ Stanisławę, Annę Zoń

            III Za ++ z rodziny Pyrgies

 

Niedziela 01.04.2018 r.  NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

6.00     Za ++ Annę Kruczyńską z mężem Ludwikiem

9.00     Za + Jana Tomiczka w 6 r. śm.

11.00   Za + Benedykta Stanaszka w 18 r. śm.

17.00   Za ++ Władysława Bistygę z synem Dariuszem

 

 

 

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU   19-25 Marzec 2018 

INTENCJE MSZALNE

 

 

 

Poniedziałek  19.03.2018 r.  Święto Św. Józefa Oblubieńca NMP

6.30     I Za + Józefa Mydlarza

            II Za ++ Józefa Martyniaka z żoną Józefą

            III Za + Józefa

17.00   Za + Józefa Błachut

 

Wtorek 20.03.2018 r.

6.30     I Za ++ Józefa Rusa z żoną Antoniną

            II Za ++ Józefę Siwek z rodzicami i teściami

17.00   Za + + Józefa Okrzesika z rodzicami

            

Środa 21.03.2018 r.  

6.30     I Za + Czesława Rusa w I r. śm.

            II Za + Marka Gałuszka w 6 r. śm.

17.00   Za + Marię Mrózek

           

Czwartek 22.03.2018 r.    

6.30     I Za ++ Stefanię Barcik z mężem Józefem

            II Za + Łucję Mieszczak

17.00   Za + Marię Mrózek

            II Za ++ Anielę Mikusek z mężem Franciszkiem w r. śm.

 

Piątek 23.03.2018 r.    

6.30     I Za + Florentynę Habdas w r. śm.

            II Za + Dariusza Kokoszkę

16.30   Za ++ Michalinę Flaka w 11 r. śm. z mężem Janem, córką Małgosia i Wandą

 

Sobota 24.03.2018 r.

6.30     I Za + Marię Mrózek

             II Za + Alojzego Mieszczaka w 12 r. śm.

17.00   Za ++ Józefa Rusa z rodzicami i teściami

 

Niedziela 25.03.2018 r.  NIEDZIELA PALMOWA

7.00     Za ++ Marię Satława z rodzicami, teściami i rodzeństwem

9.00     O zdrowie dla gr. sprzątającej kościół Poręby

11.00   Msza św.

17.00   Za + Czesława Rusa

 

 

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU   12-18 Marzec 2018 

INTENCJE MSZALNE

 

 

Poniedziałek  12.03.2018 r. 

6.30     I Za + Stanisława Rusa w 13 r. śm.

             II Za + Sławomira Kasperka

17.00   I O zdrowie

             II Za ++ Józefa Kępka z żoną Marią, córką Barbarą, synem Władysławem

 

Wtorek 13.03.2018 r.

6.30     I W pewnej intencji

             II Za + Janusza Rodaka

17.00   Za + Julię Barcik

           

Środa 14.03.2018 r.  

6.30     I W intencji Józefa o zdrowie, opiekę św. Józefa i bł. Boże

             II Za ++ Józefa, Aniele Łopatka; Józefa, Jadwigę Tomaszek; Józefa z córką Władysławą

17.00   W pewnej intencji

             

Czwartek 15.03.2018 r.    

6.30     I Za ++ Julię Duraj z mężem Władysławem w  r. śm,

             II O zdrowie i bł. Boże dla Lucyny z ok 50 r. urodzin

17.00   Za + Renatę Rodak

 

Piątek 16.03.2018 r.    

6.30     I W pewnej intencji

             II Za ++ Marię Mrózek z mężem Stanisławem w I r. śm.

17.00   Za + Łukasza Januszkiewicza w 18 r. śm.

 

Sobota 17.03.2018 r.

6.30     I Za + Marię Mrózek w 1 r. śm.

             II Za ++ Józefa Wnętrzaka w r. śm. z żoną Anastazją i synami Józefem i Jerzym

17.00   Za ++ Marię, Jana Słonka z córkami i synami

 

Niedziela 18.03.2018 r.  V NIEDZIEA WIELKIEGO POSTU

7.00     Za + Tadeusza Satława w 18 r. śm.

9.00     Za ++ Marię Skalską z mężem, córką i synem

11.00   O zdrowie i bł. Boże w nowym domu

17.00   Za + Andrzeja Barglika

 

 

III  NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU   05-11 Marzec 2018 

INTENCJE MSZALNE

 

 

Poniedziałek  05.03.2018 r. 

7.00     Za + Anastazję Wnętrzak

9.00     Za ++ Walerię Zawiła z mężem i synem

14.30   W intencji chorych i staruszków

18.00   Za ++ Jana, Grażynę Biegun

 

Wtorek 06.03.2018 r.

7.00     Za + Mariannę Bulik

9.00     Za + Władysławę Małysiak

18.00   I Za + Franciszka Bieguna

             II W 18 ur. Błażeja dziękując  za otrzymane łaski z prośbą o dalsze

 

Środa 07.03.2018 r.  

7.00     Za + Anastazje Stanaszek

9.00     Za + Artura Bobusia

18.00   I Za + Mariannę Bulik

             II Za ++ Honoratę i Franciszka Kanię z dziećmi r. śm.

           

Czwartek 08.03.2018 r.    

6.30     I Za + Czesława Tomaszka w 4 r. śm,

             II Za ++ Józefa Rusa z synem Bogdanem

17.00   Za + Czesława Małka

 

Piątek 09.03.2018 r.    

6.30     I W pewnej intencji

             II Za + Artura Bobusia

17.00   W 50 r. ur. Bogusława z prośbą o zdrowie i bł. Boże

 

Sobota 10.03.2018 r.

6.30     I W pewnej intencji

             II Za + Marię Guga

17.00   Za ++ Władysława Kumorka z rodzicami i braćmi

 

Niedziela 11.03.2018 r.  IV NIEDZIEA WIELKIEGO POSTU

7.00     Za ++ Annę, Władysława Talika z zięciem

9.00     Za ++ Janinę i Józefa Siwek

11.00   Msza św.

17.00   Za ++ Franciszka Walaszka z rodzicami i teściami

 

 

 

II  NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU   26-04 Marzec 2018 

INTENCJE MSZALNE

 

 

Poniedziałek  26.02.2018 r. 

6.30     I Za ++ Władysława Talika z córką Renatą

              II Za + Artura Bobusia

17.00   I  W intencji Ojczyzny

              II Za ++ Marię, Stanisława Ormaniec

 

Wtorek 27.02.2018 r.

6.30     I O zdrowie i bł. Boże dla Romana

             II Za + Stefanię Kubieniec

17.00   Za ++ Janinę Okrzesik w 4 r. śm. z rodzicami i teściami

 

Środa 28.02.2018 r.  

6.30     I Za ++ Zofię Siwek z mężem Władysławem

             II Za + Helenę Rus

17.00   Za + Franciszka Walaszka

           

Czwartek 01.03.2018 r.    

6.30     Za + Marię Tomaszek

17.00   I Za ++ Władysława Waligórę z żoną Joanną w r. śm.

             II O zdrowie i bł. Boże dla Beaty

 

Piątek 02.03.2018 r.    

6.30     I Za + Józefa Mieszczaka w 15 r. śm.

             II Za + Janusza Wnętrzaka

17.00   Za + Kazimierza Stokłosę

 

Sobota 03.03.2018 r.

6.30     I Za ++ Kazimierza Wojtusiaka z synem Kazimierzem i Józefa Mieszczaka

             II Za + Tadeusza Siwka w 2 r. śm.

17.00   Za + Franciszka Walaszka

 

Niedziela 04.03.2018 r.  III NIEDZIEA WIELKIEGO POSTU

7.00     Za ++ Antoniego Stachura z córką Marią i zięciem Janem

9.00     Za ++ Kazimierę Zawiła z mężem i synem

11.00   Za + Marię Bylica w 4 r. śm.

17.00   Za + Jana Łopatkę w 3 r. śm.

 

 

 

 

I  NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU   19-25 Lutego 2018 

INTENCJE MSZALNE

 

 

Poniedziałek  19.02.2018 r. 

6.30     I Za + Stanisławę Gębicką

             II Za + Stefanię Rus

17.00   Za + Lucynę Kowalską

 

Wtorek 20.02.2018 r.

6.30     I Za + Mariannę Bulik

             II Dziękczynno-błagalna z prośbą o zdrowie, opiekę Boża i MB dla Anny z ok. 93 r. urodzin

17.00   W intencji Michała w 18 r. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże

 

Środa 21.02.2018 r.  

6.30     I Za ++ Józefa Zawiła z rodzicami i teściami

             II Za + Stefanię Kubieniec

17.00   Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz zdrowie w 90 r. ur. Franciszka

           

Czwartek 22.02.2018 r.    Święto Katedry św. Piotra Apostoła

6.30     I Za + Mieczysława Okrzesika w 4 r. śm.

              II Za ++ Olgę i Jana Raczek

17.00   Za + Mariannę Bulik

 

Piątek 23.02.2018 r.    

6.30     I Za + Mariannę Bulik

             II Za ++ Olgę i Jana Raczek

17.00   Za ++ Józefa Bąka w 3 r. śm. z rodzicami i teściami

 

Sobota 24.02.2018 r.

6.30     I Za + Marię Bierczak z mężem Janem

             II Za ++ Helenę Tomaszek z mężem Andrzejem w r. śm.

17.00   Za + Bożenę Barglik

 

Niedziela 25.02.2018 r.  II NIEDZIEA WIELKIEGO POSTU

7.00     Za + Kazimierza Bukałę w r. śm.

9.00     Za ++ Leopolda Kolonko z córkami Stanisławą i Władysławą, Teściami

11.00   Msza św.

17.00   Za + Jana Mieszczaka w 4 r. śm.

 

 

 

VI  NIEDZIELA ZWYKŁA   12-18 Lutego 2018 

INTENCJE MSZALNE

 

 

 

Poniedziałek  12.02.2018 r. 

6.30     I Za + Stanisławę Gębicką

             II Za ++ Janinę Okrzesik z rodzicami i teściami

17.00   Za ++ z żywego różańca Marii Dudka

 

Wtorek 13.02.2018 r.

6.30     I Za + Stanisławę Gębicka

             II Za + Helenę Rus

17.00   W intencji rodzin z gr. sprzątającej kościół od Stokłosy do Kani o zdrowie i bł. Boże

 

Środa 14.02.2018 r.  Środa Popielcowa

6.30     Za + Czesława Kasperka

16.00   Za + Stanisławę Gębicką

18.00   W intencji rodzin z gr. sprzątającej od Tomaszka do Mrózka Jana o bł. Boże, potrzebne łaski

           

Czwartek 15.02.2018 r.    

6.30     I Za ++ Marię Skalską z mężem, dziećmi

             II Za + Czesława Kasperka

17.00   Za + Renatę Rodak

 

Piątek 16.02.2018 r.    

6.30     I Za + Stanisławę Gębicką

             II Za ++ Józefa Gugę z żoną Jadwigą

17.00   Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże z ok. 18 ur. Wojciecha

 

Sobota 17.02.2018 r.

6.30     I Za + Stanisławę Gębicką

             II Za ++ Wiesława Uję z rodzicami

17.00   Za + Grzegorza Mieszczaka w 3 r. śm.

 

Niedziela 18.02.2018 r.  I NIEDZIEA WIELKIEGO POSTU

7.00     Za ++ Marię Słonka z teściami i ich synem Józefem

9.00     Za ++ Jana Wawaka z żoną Marią

11.00   Za + Jana Siwka w 1 r. śm.

17.00   Za + Romana Cholewkę

 

 

 

V  NIEDZIELA ZWYKŁA   05-11 Lutego 2018 

INTENCJE MSZALNE

 

 

 

Poniedziałek  05.02.2018 r.   Wspomnienie Św. Agaty, dziewicy i męczennicy

6.30     I Za + Stanisławę Gębicką

             II Za ++ Konstantego i Teofilę Rodak

 

Wtorek 06.02.2018 r.  Wspomnienie Świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

6.30     I Za + Stanisławę Gębicka

             II Za + Andrzeja Słonkę

 

Środa 07.02.2018 r.  

6.30     I Za ++ Stanisława Tomaszka z żoną Marią

             II W intencji Tadeusza Rodaka w 70 r. ur. o bł. Boże, opiekę MB i zdrowie

           

Czwartek 08.02.2018 r.    

6.30     I Za + Stanisławę Gębicką

             II Za + Helenę Rus

 

Piątek 09.02.2018 r.    

6.30     I Za + Stanisławę Gębicką

             II Za + Monikę Wróbel

 

Sobota 10.02.2018 r.  Wspomnienie Św. Scholastyki, dziewicy

6.30     I O szczęśliwe rozwiązanie dla Ewy i o zdrowie dla rodziny

             II Za ++ Jana Gibasa z rodzicami i teściami

17.00   Za + Mariana Dzikiego w I r. śm.

 

Niedziela 11.02.2018 r.  VI NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00     Za + Józefa Dybek w 17 r. śm.

9.00     W pewnej intencji

11.00   Msza św.

17.00   Za + Stanisława Pękalę

 

 

 

 

IV  NIEDZIELA ZWYKŁA   29 Stycznia -04 Lutego 2018 

INTENCJE MSZALNE

 

 

 

Poniedziałek  29.01.2018 r.  

6.30     I Za + Stanisławę Cygoń

             II Za + Feliksa Bąka

            III Za + Kazimierza Kupczaka

 

Wtorek 30.01.2018 r.

6.30     I Za + Stanisławę Cygoń

            II Za + Józefę Rus

           III Za + Kazimierza Kupczaka

 

Środa 31.01.2018 r.  Wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera

6.30     I Za + Stanisławę Cygoń

             II Za ++ Józefa i Mariana Dzikich

            III Za + Kazimierza Kupczaka

           

Czwartek 01.02.2018 r.    

6.30     Za + Ryszarda Niewiarę

17.00   I Za + Anastazję Wnętrzak

             II Za + Floriana Mieszczaka

 

Piątek 02.02.2018 r.    ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

7.00     Za + Kazimierza Kupczaka

9.00     Za + Anastazję Wnętrzak

18.00   Za + O zdrowie i bł. Boże dla rodzin od Kani do Tomaszka

 

Sobota 03.02.2018 r.

6.30     I Za + Anastazję Wnętrzak

             II Za + Bronisława Rusa

17.00   O bł. Boże, opiekę MB dla Beaty z ok I urodzin

 

Niedziela 04.02.2018 r.  V NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00     Za + Romana Cholewkę

9.00     Za + Stanisławę Rus z mężem Władysławem

11.00   Za + Leszka Gąsiorka w 15 r. śm.

17.00   Za + Albina Łopatkę w r. śm.

 

 

III  NIEDZIELA ZWYKŁA   22 -28 Stycznia 2018 

INTENCJE MSZALNE

 

 

Poniedziałek  22.01.2018 r.  

6.30     I Za + Janinę Cebrat

             II Za + Władysławę Kantyka II

            III Za ++ Kombatantki i kombatantów: Stanisławę Dudek, Anielę Mieszczak, Stefanię Rus, Marię     

                 Mrózek

 

Wtorek 23.01.2018 r.

6.30     I Za + Janinę Cebrat

            II Za + Marię Tomaszek

           III Za + Edwarda Syptę

 

Środa 24.01.2018 r.  Wspomnienie św. Franciszka Salazego, bp i doktora kościoła

6.30     I Za + Janinę Cebrat

             II Za + Stanisława Tomiczka

            III Za + Edwarda Syptę

           

Czwartek 25.01.2018 r.    ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA, APOSTOŁA

6.30     I Za + Janinę Cebrat

             II Za + Marię Kasperek

            III Za + Edwarda Syptę

 

Piątek 26.01.2018 r.    Wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa;

6.30     I Za ++ Władysława Talika z córką Renatą

             II Za + Władysławę Małysiak

            III Za + Kazimierza Kupczaka

 

Sobota 27.01.2018 r.

6.30     I Za + Janinę Cebrat

             II Za ++ Helenę Talik z rodzicami i teściami

17.00   W intencji Janiny Gieleciak z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i bł. Boże.

 

Niedziela 28.01.2018 r.  IV NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00     W 60 r. ur. Jerzego o bł. Boże, opiekę MB

9.00     O zdrowie i bł. Boże dla rodzin, które przyjęły kapłana z wizytą duszpasterską

11.00   Msza św.

17.00   Za + Czesława Rusa

 

 

 

 

 

II  NIEDZIELA ZWYKŁA   15 -21 Stycznia 2018 

INTENCJE MSZALNE

 

 

Poniedziałek  15.01.2018 r.  

6.30     I Za + Renatę Rodak

             II Za + Krystynę Dąbkowską

            III Za + Władysława Barcika

 

Wtorek 16.01.2018 r.

6.30     I Za + Janinę Cebrat

             II Za + Stanisława Pielesza

            III Za + Edwarda Syptę

 

Środa 17.01.2018 r.  Wspomnienie św. Antoniego, opata

6.30     I Za + Janinę Cebrat

             II Za + Stanisławę Duda

            III Za + Władysława Raczka w r. śm.

           

Czwartek 18.01.2018 r.    

6.30     I Za + Janinę Cebrat

             II Za + Katarzynę Rodak w 22 r. śm.

            III Za ++ Katarzynę Rodak z 2 mężami i 2 synami

 

Piątek 19.01.2018 r.    Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, bp;

6.30     I Za + Janinę Cebrat

             II Za + Stanisława Stokłosę

            III Za ++ Romana Waligórę oraz ++ z rodziny

 

Sobota 20.01.2018 r.

6.30     I Za + Janinę Cebrat

             II Za + Edwarda Syptę

17.00   Za + Ewę Błachut w 1 r. śm.

 

Niedziela 21.01.2018 r.  III NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00     Za + Stefanię Rus

9.00     Za + Mieczysława Małysiaka w r. śm.

11.00   O bł Boże i potrzebne łaski dla Adriana w 1 r. ur.

17.00   Za ++ Annę Tomiczek w 6 r. śm z mężem Bronisławem

 

 

NIEDZIELA CHRZTU ŚWIĘTEGO   08 -14 Stycznia 2018 

INTENCJE MSZALNE

 

Poniedziałek  08.01.2018 r.  

6.30     I Za + Annę Uja w 4 r. śm. z mężem Tadeuszem

             II Za ++ Helenę Talik z rodzicami i teściami

            III Za ++ Józefa Rusa z synem Bogdanem

 

Wtorek 09.01.2018 r.

6.30     I Za + Stanisławę Cygoń

            II Za + Floriana Mieszczaka

           III Za + Helenę Słonka

 

Środa 10.01.2018 r.

6.30     I Za + Stanisławę Cygoń

             II Za ++ Stanisława Górnego z żoną Heleną w 10 r. śm.

            III W intencji Władysława i Józefa Talik o zdrowie i bł. Boże

           

Czwartek 11.01.2018 r.    

6.30     I Za + Stanisławę Cygoń

             II Za + Ryszarda Niewiarę

            III Za ++ Martę i Rudolfa Dybek z synem Zbigniewem

 

Piątek 12.01.2018 r.    

6.30     I Za + Stanisławę Cygoń

             II O zdrowie, Bożą Miłość i potrzebne łaski dla Anny

            III Za + Edwarda Syptę

 

Sobota 13.01.2018 r.

6.30     I Za + Stanisławę Cygoń

             II Za + Władysława Rusa w r. śm.

17.00   Za + Edwarda Syptę

 

Niedziela 14.01.2018 r.  II NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00     Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Mieczysława Mrózka z ok. imienin

9.00     Z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w 50 r. ur. Lucyny

11.00   Msza św.

17.00   Za ++ Marię Satława w r. śm. z mężem Władysławem

 

 

 

ŚWIĘTO ŚW. RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA   01 -07 Stycznia 2018 

INTENCJE MSZALNE

 

Poniedziałek  01.01.2018 r.   Uroczystość Bożej Rodzicielki

7.00     Za + Józefa Gradka w 4 r. śm.

9.00     Za ++ Floriana Magierę z żoną Stanisławą

11.00   Za + Tadeusza Sambory

17.00   Za ++ Annę Rodak z mężem Józefem

 

Wtorek 02.01.2018 r. Wspomnienie Świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, bp

6.30     I Za + Stanisławę Cygoń

             II Za + Marię Tomaszek

            III O zdrowie i bł. Boże dla Heleny Barcik

 

Środa 03.01.2018 r.

6.30     I Za + Stanisławę Cygoń

             II Za + Annę Gradek

            III W intencji Władysława Barcika o zdrowie i bł. Boże

           

Czwartek 04.01.2018 r.    

6.30     I Za + Stanisławę Cygoń

             II Za + Ewę Błachut

17.00   Za + Annę Gradek

 

Piątek 05.01.2018 r.    

6.30     I Za + Stanisławę Cygoń

             II Za + Annę Gradek

17.00   Za + Czesławę Gawron

 

Sobota 06.01.2018 r. Uroczystość Objawienia Pańskiego

7.00     Za + Czesławę Gawron

9.00     Z podziękowaniem za szczęśliwy rok z róży Mrózkowej

11.00    O bł. Boże i potrzebne łaski dla Tymoteusza w 1 r. ur.

17.00   Za + Janusza Rodaka w 5 r. śm.

 

Niedziela 07.01.2018 r.  Święto Chrztu Pańskiego

7.00     Za + Czesławę Gawron

9.00     O zdrowie, bł. Boże i szczęśliwy rok dla rodzin z róży Mrózkowej

11.00   Za + Bronisławę Bujak

17.00   Za + Helenę Rus w I r. śm.

 

IV NIEDZIELA ADWENTU  25 -31 Grudnia 2017 

INTENCJE MSZALNE

 

 

Poniedziałek  25.12.2017 r.   Uroczystość Bożego Narodzenia

7.00     Za + Kazimierza Stokłosę

9.00     Za + Adama Mrózka

11.00   O zdrowie i bł. Boże dla górników i ich rodzin

17.00   Za ++ Tomasza Kasperka z żoną Janiną, synem Sylwestrem, zięciem Adamem

 

Wtorek 26.12.2017 r. Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika

7.00     Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Zuzanny z ok. 18 ur.

9.00     Za + Władysława Talika z córką Renatą

11.00   O bł. Boże i potrzebne łaski dla Julii i Natalii w 1 r. ur.

17.00   Za ++ Olimpię Górną z mężem w r. śm.

 

Środa 27.12.2017 r. Święto św. Jana Apostoła

6.30     I Za + Mariana Kanię

             II Za + Stanisława Stokłosę

            III Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośba o dalsze w r. ślubu dla Janiny i Józefa

           

Czwartek 28.12.2017 r.    Święto św. Młodzianków

6.30     I Za + Anastazje Wnętrzak

             II O zdrowie dla rodzin z gr. Sprzątającej od Bieguna do Stokłosy

            III Za ++ Kazimierza Wojtusiaka w 16 r. śm. ++ Rozalię i Józefa Mieszczaka

 

Piątek 29.12.2017 r.    

6.30     I Za + Anastazję Wnętrzak

             II Za ++ Eugenię i Bronisława Mieszczak

            III Za + Janinę Raczek

 

Sobota 30.12.2017 r.

6.30     I Za + Anastazję Wnętrzak

             II Za + Józefa Gradka

17.00   Za + Anielę Januszkiewicz w 3 r. śm.

 

Niedziela 31.12.2017 r.  Święto Św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

7.00     Za + Władysławę Luber z synem Marianem

9.00     Za ++ Tomasza Kasperka z żoną Janiną

11.00   Za ++ Kornelię Spyrka z mężem Stanisławem i synem Józefem

17.00   W intencji Beaty i Stanisława w r. ślubu o zdrowie i bł. Boże

 

 

 

III NIEDZIELA ADWENTU  18 -24 Grudnia 2017 

INTENCJE MSZALNE

 

 

Poniedziałek  18.12.2017 r.  

6.30     I Za + Ernesta Tobiasza

              II Za ++ Lucynę Kowalską w 3 r. śm. z ojcem Janem

17.00   Za + Adama Mrózka

 

Wtorek 19.12.2017 r.

6.30     I Za + Anastazję Wnętrzak

              II Za + Krystynę Dabkowską

17.00   Za + Jacka Raczka w 13 r. śm.

 

Środa 20.12.2017 r.

6.30     I Za + Bożenę Barglik

              II Za + Stanisławę Duda

17.00   Za + Anastazję Wnętrzak

           

Czwartek 21.12.2017 r.    

6.30     I Za ++ Marię Rus z mężem, 2 córkami i zięciem

              II Za + Artura Bobusia

17.00   Za + Anastazję Wnętrzak

 

Piątek 22.12.2017 r.    

6.30     I Za + Anastazję Wnętrzak

              II Za + Władysławę Kantyka  (II)

17.00   Za + Bronisława Tomiczka w 22 r. śm. z żona Anną

 

Sobota 23.12.2017 r.

6.30     I Za + Anastazję Wnętrzak

              II Za + Tadeusza Syptę

17.00   Za ++ Janusza Rodaka, Melanię Rodak

 

Niedziela 24.12.2017 r.  IV Niedziela Adwentu / WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA

7.00     I Za + Marię Gąsiorek

              II Za + Teofilę Raczek

9.00     Za + Jana Gradka w  r. śm.

11.00   Za + Adama Rusa w 4 r. śm.

24.00   PASTAERKA

 

II NIEDZIELA ADWENTU  11 -17 Grudnia 2017 

INTENCJE MSZALNE

 

Poniedziałek  11.12.2017 r.  

6.30     I Za + Ernesta Tobiasza

              II Za ++ Helenę Zawiła z mężem i synem Józefem

17.00   Za ++ Franciszka Mikuska z żoną Anielą w r. śm.

 

Wtorek 12.12.2017 r.

6.30     I Za + Ernesta Tobiasza

              II O miłość i zgodę w rodzinie

17.00   Za  ++ Kazimierę Zawiła z mężem i synem

 

Środa 13.12.2017 r. Wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy

6.30     Za + Mieczysława Górnego

17.00   I Za + Ernesta Tobiasza

              II Za + Andrzeja Trojnera w 10 r. śm.

 

Czwartek 14.12.2017 r.    Wspomnienie Św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła

6.30     I O bł. Boże, opiekę MB dla gr. sprzątającej Górki a dla ++ o życie wieczne

              II Za + Mieczysława Górnego

17.00   Za + Ernesta Tobiasza

 

Piątek 15.12.2017 r.    

6.30     I Za + Ernesta Tobiasza

              II Za + Henryka Okrzesika

17.00   Za + Franciszka Walaszka

 

Sobota 16.12.2017 r.

6.30     I Za + Ernesta Tobiasza

              II Za + Marię Kasperek

17.00   Za ++ Rudolfa Raczek z żoną Franciszką

 

Niedziela 17.12.2017 r.  III Niedziela Adwentu

7.00     Za ++ Władysława Skrzypek z żoną Zofią, synem Janem, córką Teresą

9.00     Za ++ Annę Łopatka z mężem Franciszkiem, zięciami Julianem i Janem

11.00   Za + Józefę Rus z mężem Franciszkiem

17.00   Za ++ Za ++ Annę Talik z mężem Władysławem i zięciami

 

 

I NIEDZIELA ADWENTU  04 -10 Grudnia 2017 

INTENCJE MSZALNE

 

Poniedziałek  04.12.2017 r.   Wspomnienie św. Barbary, dziewicy i męczennicy

6.30     Za + Bogusława Stanaszka

10.00   W intencji górników i ich rodzin o bł. Boże, opiekę św. Barbary

17.00   Za ++ Łucję Mieszczak z mężem Stanisławem w r. śm.

 

Wtorek 05.12.2017 r.

6.30     Za + Ryszarda Niewiarę

17.00   Za  ++ Krzysztofa Świder z bratem Bogdanem

 

Środa 06.12.2017 r.

6.30     Za + Józefa Marszałka

17.00   I Za + Janinę Dudka

            II Za Czesława Lubra w 3 r. śm.

 

Czwartek 07.12.2017 r.    Wspomnienie Św. Ambrożego, bp i doktora Kościoła

6.30     I Za + Mariana Słonkę

II Za ++ Józefa Rusa z synem Bogdanem

17.00   Za + Stanisława Tomiczka

 

Piątek 08.12.2017 r.    Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

7.00     Za + Krystynę Dąbkowską

9.00     Za + Helenę Rus

16.00   Za ++ Józefa Ficka z żoną i zięciem

18.00   Za ++ Józefa i Mariana Dzikich

 

Sobota 09.12.2017 r.

6.30     I Za + Józefa Pochopienia w r. śm.

            II Za + Floriana Mieszczaka

17.00   Za ++ Franciszka Walaszka z rodzicami i teściami

 

Niedziela 10.12.2017 r.  II Niedziela Adwentu

7.00     Za + Czesława Tomaszka

9.00     Za ++ Władysława Sewerę w r. śm. z żoną Franciszką

11.00   O bł. Boże w 1 r. ur.  Szymona

17.00   Za + Stanisławę Budzińską w 12 r. śm.

 

 

26 Listopada -03 Grudnia 2017 

INTENCJE MSZALNE

 

 

 

 

NIEDZIELA 26 listopada 2017 r.  Uroczystość Jezusa Chrytusa, Króla Wszechświata

7:00 Za ++ Jacka Raczka i Feliksa

9:00 Za ++ Władysława Talika z córka Renatą

11:00 Msza św.

17:00 O zdrowie i potrzebne łaski dla Moniki i Orestesa Kłosowiczów z ok. urodzin

 

Poniedziałek  27.11.2017 r.

6.30     I Za+ Anielę Mieszczak

              II Za + Zofię Kasperek

17.00   Za + Annę Tomiczek w 2 r. śm.

 

Wtorek 28.11.2017 r.

6.30     I Za+ Anielę Mieszczak

              II Za ++ Franciszka, Magdalenę Hyrlik

17.00   Za  ++ Anielę Uja z rodzicami

 

Środa 29.11.2017 r.

6.30     I Za + Zofię Kasperek

              II Za + Stanicławę Duda

17.00   Za + Mirosława Baruciaka

 

Czwartek 30.11.2017 r. – Święto Św. Andrzeja Apostoła

6.30     I Za ++ Joannę, Władysława Waligóra z zięciem Januszem

              II Za ++ Andrzeja Tomaszka z żoną Heleną

17.00   Za + Mirosława Baruciaka

 

Piątek 01.12.2017 r. – I Piątek Miesiąca

6.30      I Za+ Anielę Mieszczak

               II Za + Zofię Kasperek

17.00   Za + Andrzeja Barglika

 

Sobota 02.12.2017 r.  – I Sobota Miesiąca

6.30     I Za + Mirosława Baruciaka

              II Za + Marię Tomaszek

17.00   Za ++ Anielę Pochopień z mężem, synami i córką

 

Niedziela 03.12.2017 r. - I Niedziela Adwentu

7.00     Za + Józefa Stachurę

9.00     Za + Feliksa Bąka w 1 r. śm.

11.00   Za + Sylwestra Kasperka

17.00   Za + Farnciszka Walaszka

 

 

 

 

menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Łękawica, siedziba: Łękawica, ul. Aleja Jana Pawła II 2.