Przejdź do treści

Ogłoszenia

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA - 09 sierpień 2018
OGŁOSZENIA

 1. Msze św. w tygodniu o 6.30 i 18.00;

 

2. Liturgiczne obchody tygodnia:

 

- we wtorek – 14 sierpnia – Uroczystość Św. Maksymiliana Mari Kolbego, patrona naszej diecezji;

Biskup Roman Pindel zaprasza na Uroczystości które rozpoczną się w kościele św. Maksymiliana w Oświęcimiu o godzinie 8:30, skąd wyruszy procesja na teren byłego niemieckiego obozu Auschwitz.

Nabożeństwo upamiętniające śmierć św. Maksymiliana zostanie także odprawione o godzinie 8:00 w kościele OO. Franciszkanów w Harmężach, po którym wyruszy procesja do Obozu. Tam, w pobliżu Bloku 11 o godz. 10:30 rozpocznie się uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem Jego Ekscelencji Księdza Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego.

 

- w środę – 15 sierpnia – Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św.
o 7.00; 9.00; 11.00; 17.00, w Kocierzu o 11.30; w Okrajniku o 10.00;  

 

- w piątek  –17 sierpnia -  Wspomnienie Św. Jacka, prezbitera

 

 

menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Łękawica, siedziba: Łękawica, ul. Aleja Jana Pawła II 2.