Intencje Mszalne - Łękawica
ŁĘKAWICA
6 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 05.05. | |||
07:00 | 1. | † | Edward Maria Mrózek z synem Mirosławem |
09:00 | 1. | † | Władysław Talik z synem Ryszardem w rocz. śm. |
11:00 | 1. | I Komunia Święta | |
17:00 | 1. | Dziękczynno-błagalna dla Alicji z ok. 3 rocz. ur. |
PONIEDZIAŁEK – 06.05 - Święto św. Filipa i Jakuba Apostołów | ||||
06:30 | 1. | † | Stanisława Szlagor | |
2. | † | Barbara Jakubiec w 6 rocz. śm. | ||
18:00 | 1. | † | Stanisław Tomiczek w 7 rocz. śm. | |
WTOREK – 07.05. | ||||
06:30 | 1. | Dziękczynno-błagalna dla rodzin sprzątających kościół od Satławy do Prochownik | ||
2. | † | Maria Słonka | ||
18:00 | 1. | † | Stanisława Czesław Lejawa z rodzicami i rodzeństwem | |
ŚRODA – 08.05. Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika Patrona Polski | ||||
06:30 | 1. | † | Józef Rus z synem Bogdanem | |
2. | † | Stanisław i Zofia Łopatka | ||
18:00 | 1. | † | Franciszek Walaszek w 8 rocz. śm. | |
CZWARTEK – 09.05. | ||||
06:30 | 1. | † | Franciszek Walaszek w rocz. śm. | |
2. | † | Krystyna Mrózek | ||
18:00 | 1. | † | Stanisława w 20 rocz. śm. z mężem Franciszkiem i synem Adamem | |
PIĄTEK – 10.05. | ||||
06:30 | 1. | Dziękczynno-błagalna dla Mari z ok. 85 rocz. ur. | ||
2. | † | Stanisław Genowefa Wróbel | ||
17:00 | 1. | † | Zmarłych | |
SOBOTA – 11.05. | ||||
06:30 | 1. | † | Anna Hulka w 15 rocz. śm. | |
18:00 | 1. | † | Jan Magiera z rodzicami i teściami | |
NIEDZIELA – 12.05.Wniebowstąpienie Pańskie | ||||
07:00 | 1. | † | Jan Stokłosa w 3 rocz. śm. | |
09:00 | 1. | † | Julia Stanisław Porębscy | |
11:00 | 1. | † | Zygmunt Bąk | |
17:00 | 1. | † | Franciszek Walaszek w 8 rocz. śm. |
ŁĘKAWICA | |||
7 Tydzień Wielkanocny | |||
PONIEDZIAŁEK – 13.05. | |||
06:30 | 1. | † | Maria Słonka |
2. | Dziękczynno-błagalna dla kobiet niosących światło i ich rodzin | ||
18:00 | 1. | † | Stanisław Raczek z ojcem Józefem chrzestną Heleną i Laurą Rodak |
WTOREK – 14.05. Święto św. Macieja Apostoła | |||
06:30 | 1. | † | Władysław Mrózek w rocz. śm. z żoną Teresą i synem Władysławem |
2. | † | Maria Słonka | |
18:00 | 1. | † | Władysław Teresa Mrózek z synem Władysławem |
ŚRODA – 15.05. | |||
06:30 | 1. | † | Stanisław Sufa w 1 rocz. śm. |
2. | † | Władysław Mrózek w rocz. śm. | |
18:00 | 1. | † | Jan Maria Słonka z synem córkami i wnukami |
CZWARTEK – 16.05. Święto św. Andrzeja Boboli Prezbitera i Męczennika Patrona Polski | |||
06:30 | 1. | † | Maria Słonka |
2. | † | Czesław Kasperek z rodzicami | |
18:00 | 1. | † | Michał Dziasek z rodzicami |
PIĄTEK – 17.05. | |||
06:30 | 1. | † | Maria Słonka |
2. | † | Władysław Łysień z wnukiem Tomaszem | |
18:00 | 1. | † | Zmarłych |
SOBOTA – 18.05. | |||
06:30 | 1. | † | Janina Józef Siwek |
18:00 | 1. | † | Józef Rus w 8 rocz. śm. |
NIEDZIELA – 19.05. Zesłanie Ducha Świętego | |||
07:00 | 1. | † | Zofia Stachura w 5 rocz. śm. z mężem Antonim |
09:00 | 1. | † | Józef Satława w 4 rocz. śm. |
11:00 | 1. | † | Józef Rus w rocz. śm. |
17:00 | 1. | † | Józefa Wrzeszcz w 5 rocz. śm. |