Przejdź do treści

Wydarzenia

Prace przy schodach - robota idzie !

.

Życzenia WIELKANOCNE bp Romana Pindla

.

Kolejny ANIOŁ pojawił się w naszym kościele

W Wielkim Tygodniu, a dokładnie w środę do południa, został zamontowany witraż w jednym z dwóch dużych frontowych oknach naszego kościoła. Witraż przedstawia ANIOŁA grającego na trombicie  (trąba, ludowy instrument dęty). Kolejny witraż, w drugim oknie, pojawi się w maju. 

Ciemnica i Boży Grób

Nieodłącznym elementem polskich obchodów Triduum Paschalnego są przygotowywane w naszych kościołach Ciemnice i Boże Groby. Te specjalne miejsca mają pomóc wiernym w przeżywaniu najważniejszych tajemnic naszej wiary – męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa. Tegoroczne dekoracje w kościele przygotowały Panie Elżbieta Kastelik i Barbara Okrzesik.

 

 

TRIDUUM PASCHALNE 2018 - WIELKANOC W ŁĘKAWICY

.

Drugi miesiąc 'nowenny jubileuszowej' z ok. 100 lecia odzyskania Niepodległości

.

Kolorowe PALMY w Łękawicy, Okrajniku, Kocierzu Rychwałdzkim

.

Coroczna DROGA KRZYŻOWA przez Łękawicę

.

EDK 2018 - Trasa bł. O. Michała Tomaszka 41 km

.

NOWE schody przy GROCIE MATKI BOŻEJ

Rozpoczeła się rozbiórka schodów przy Grocie Matki Bożej. W miejsce starych, wysłużonych a zarazem niebezpiecznych, powstaną nowe, granitowe. 

Wiąże się to też z utrudnieniami, dlatego na czas remontu, do kościoła kierujemy się drogą asfaltową.

Czas pracy  przy schodach przewidziany jest na ok. 2 miesięcy.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Łękawica, siedziba: Łękawica, ul. Aleja Jana Pawła II 2.